Kralupské volejbalistky (TJ Kralupy)

Novinky

Rozpis zápasů sezona 2017/2018

15. 8. 2017 | zpět

Níže najdete rozpis všech zápasů k 27.9.2018 – bude průběžně aktualizováno

ROZPIS ZÁPASŮ – 2017/2018

podzim – zima-jaro-známé termíny, verze 27.9.2017

Kdy Co Kde
9. 9. 2017 St.žákyně-mistrovský turnaj KP (Kpy,ME,Čelák­.,Nerat.,KD A,B,Rozt.,Brand. Mělník
10. 9. 2017 St.žáci-kvalifikační turnaj KP (Kpy,Roztoky,PB A,B,KD,O.Voda,Kolín A,B,NB) Kolín
10. 9. 2017 Ml.žákyně-mistrovský turnaj KP (Kpy A,B,Nymburk,Peč­ky,Kolín,Mělník) Nymburk
16. 9. 2017 St.žákyně-mistrovský turnaj KP (Kpy,ME,Čelák­.,Nerat.,KD A,B,Rozt.,Brand. Nerat.
17. 9. 2017 Ml.žáci-mistrovský turnaj KP (Kpy,Kolín,O.Voda A,KLadno) Kralupy
17. 9. 2017 Kadeti-mistrovský turnaj KP (Kpy,Benátky,O­.Voda,Nymburk Benátky
17. 9. 2017 Ml.žákyně-mistrovský turnaj KP (Kpy A,B,Mělník,Ne­ratovice,Bran­dýs) Mělník
23. 9. 2017 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Teplice
24. 9. 2017 Ml.žákyně-mistrovský turnaj KP (Kpy A,B,Mělník,Ml­.Boleslav,Kos­tomlaty) Kralupy
24. 9. 2017 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Mikulova) Kralupy
24. 9. 2017 St.žáci-mistrovský turnaj KP (Kpy,O.Voda,Bran­dýs,Roztoky) O.Voda
 
1. 10. 2017 Ml.žáci-mistrovský turnaj (Kpy,O.Voda A,B,Praha Prosek) O.Voda
1. 10. 2017 Kadeti-mistrovský turnaj KP (Kpy,Kladno A,B,O.Voda) Kladno
1. 10. 2017 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Kladno) Kralupy
8. 10. 2017 Čtyřky-kluci (Kpy,KD A,B,O.Voda A,B,C,D,Benátky A,B,Brandýs,ME,NB) O.Voda
8. 10. 2017 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Liberec
14.-15.10.2017 Starší žákyně-Český pohár (Mikulova,Ústí­,N.Bor,Danspor­t,Olymp,Příbram,Kpy) Kralupy
15. 10. 2017 Ml.žákyně-mistrovský turnaj KP (Kolín,Pečky,Kpy B, Mělník) Nymburk
15. 10. 2017 St.žáci-mistrovský turnaj KP (Kpy,Kolín,O.Vo­da,Příbram,Nym­burk,Kladno) Kolín
22.10.. 2017 Čtyřky-kluci (Kpy,KD A,B,O.Voda A,B,C,D,Benátky A,B,Brandýs,ME,NB Benátky
22. 10. 2017 St.žákyně-mistrovský turnaj KP Neurčeno
 
4. 11. 2017 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Chodov
5. 11. 2017 Kadeti-mistrovský turnaj KP (Kpy,Rakovník,O­.Voda,Komárov) Kralupy
5. 11. 2017 St.žákyně-mistrovský turnaj KP Neurčeno
5. 11. 2017 Ml.žáci-mistrovský turnaj (Kpy,Nymburk,O.voda B,Kolín Kolín
5. 11. 2017 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Tábor) Kralupy
11. 11. 2017 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Kladno
12. 11. 2017 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Děčín) Kralupy
12. 11. 2017 Ml.žákyně-mistrovský turnaj KP (Nymburk,Kolín,Kpy A,B) Pečky
25. 11. 2017 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Kometa
26. 11. 2017 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Karlovy Vary) Kralupy
26. 11. 2017 St.žákyně-mistrovský turnaj KP Neurčeno
26. 11. 2017 Ml.žáci-mistrovský turnaj (Kpy,Nymburk,Klad­no,Praha Prosek) Nymburk
 
3. 12. 2017 Ml.žákyně-mistrovský turnaj KP (Kralupy A,B,Mělník,Nym­burk,Kolín) Kralupy
3. 12. 2017 St.žáci-mistrovský turnaj KP (Kpy,Kolín,Klad­no,Příbram) Kolín
9. 12. 2017 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Teplice) Kralupy
10. 12. 2017 St.žákyně-mistrovský turnaj KP Neurčeno
10. 12. 2017 Kadeti-mistrovský dvojzápas KP (O.Voda) O.voda
10. 12. 2017 Čtyřky-kluci (Kpy,KD A,B,O.Voda A,B,C,D,Benátky A,B,Brandýs,ME,NB Kralupy
10. 12. 2017 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Mikulova
16. 12. 2017 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Kladno) Kralupy
16. 12. 2017 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Liberec) Kralupy
 
7. 1. 2018 St.žákyně-mistrovský turnaj KP Neurčeno
7. 1. 2018 Ml.žáci-mistrovský turnaj (Kpy,O.Voda A,Příbram,Nymburk) Kralupy
7. 1. 2018 Kadeti-mistrovský turnaj KP (Kpy,O.Voda,Be­nátky,Nymburk) O.Voda
14. 1. 2018 St.žáci-mistrovský turnaj KP (Kpy,Kladno,Nym­burk,O.Voda) Kladno
14. 1. 2018 Ml.žákyně-mistrovský turnaj KP (Kpy A,B,Mělník,Peč­ky,Nymburk) Kralupy
20. 1. 2018 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Děčín
20. 1. 2018 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Kladno
21. 1. 2018 St.žákyně-mistrovský turnaj KP Neurčeno
22. 1. 2018 Čtyřky-kluci (Kpy,KD A,B,O.Voda A,B,C,D,Benátky A,B,Brandýs,ME,NB Nymburk
27. 1. 2018 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Chodov) Kralupy
27. 1. 2018 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Tábor
28. 1. 2018 Kadeti-mistrovský turnaj KP (Kpy,Kladno A,B, O.Voda) Kralupy
 
4. 2. 2018 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Karlovy Vary
4. 2. 2018 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Kometa) Kralupy
11. 2. 2018 Ml.žákyně-mistrovský turnaj KP (Kralupy A,B,Mělník,Ko­lín,Pečky) Mělník
11. 2. 2018 St.žáci-mistrovský turnaj KP (Kpy,O.Voda,Pří­bram,Kladno) Kralupy
18. 2. 2018 St.žákyně-mistrovský turnaj KP Neurčeno
 
3. 3. 2018 St.žáci-mistrovský turnaj (Kpy,O.Voda,Ko­lín,Nymburk) O.Voda
4. 3. 2018 Kadeti-mistrovský turnaj KP (Kpy,Rakovník,Ko­márov,O.Voda) Rakovník
4. 3. 2018 St.žákyně-mistrovský turnaj KP Neurčeno
11. 3 . 2018 Ml.žáci-mistrovský turnaj (Kpy,O.Voda B,Kladno,Příbram) Kladno
18. 3. 2018 Čtyřky-kluci (Kpy,KD A,B,O.Voda A,B,C,D,Benátky A,B,Brandýs,ME,NB Kladno
18. 3. 2018 Ml.žákyně-mistrovský turnaj KP (Kpy A,Kolín,Pečky­,Nymburk,Mělník) Kolín
25. 3. 2018 St.žáci-mistrovský turnaj KP o umístění neurčeno
 
8. 4. 2018 Ml.žáci-mistrovský turnaj (Kpy,Kolín,Pří­bram,Praha Prosek) Prosek
 
 
9. 6. 2018? Kadetky/juniorky-Memoriál S.Machanové Kralupy
10. 6. 2018? Ml./st.žákyně-Turnaj nadějí Kralupy

Pořadatelé a soupeři nadstaveb budou k dispozici až po odehrání základní části. Změny vyhrazeny. Aktuální informace též na webech středočeského volejbalového svazu (stc.cvf.cz) a českého volejbalového svazu (www.cvf.cz)