Kralupské volejbalistky (TJ Kralupy)

Novinky

Přehled všech zápasů sezony 2016/2017

29. 8. 2016 | zpět

Byly vylosovány mistrovské soutěže – verze 29.8.2016

ROZPIS ZÁPASŮ – 2016/2017

podzim – zima(jaro-známé termíny)

Kdy Co Kde
 
4. 9. 2016 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,B,Komárov,Ho­řovice,PB,Roz­toky) Komárov
4. 9. 2016 St.žáci-mistrovský turnaj (Kpy,O.Voda,Be­nátky) Kralupy
10. 9. 2016 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy,Mělník,Ne­ratovice) Mělník
11. 9. 2016 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,B,Mělník A,B,Kladno,Roztoky) Kladno
11. 9. 2016 St.žáci-mistrovský turnaj (Kpy,Nymburk,O­.Voda,Kolín A,B,Benátky) Nymburk
17. 9. 2016 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy,ME,Nerat­.,KD,RK,Rozoky) Neratovice
24. 9. 2016 Ml.žákyně – Pohár krajů Olymp
24. 9. 2016 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Jihlava) Kralupy
24. 9. 2016 Juniorky-mistrovský dvojzápas první ligy (Kometa) Kralupy
25. 9. 2016 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,B,Roztoky) Kralupy
25. 9. 2016 St.žáci-dodatečná kvalifikace Neurčeno
 
1. 10. 2016 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Mikulova
1. 10. 2016 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Kladno
2. 10. 2016 St.žákyně-dodatečná kvalifikace KP Neurčeno
8. 10. 2016 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Příbram
8. 10. 2016 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Nymburk) Kralupy
8. 10. 2016 St.žákyně-Český pohár Neurčeno
9. 10. 2016 St.žákyně-Český pohár Neurčeno
9. 10. 2016 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Děčín) Kralupy
9. 10. 2016 Čtyřky-kluci (Kpy,KD A,B,O.Voda A,B,C,Benátky A,B, Nymburk) Nymburk
15. 10. 2016 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Hradec Králové) Kralupy
15. 10. 2016 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Teplice) Kralupy
15. 10. 2016 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Tuchlovice
16. 10. 2016 St.žáci-mistrovský turnaj KP Neurčeno
22.10.. 2016 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Červený Kostelec
22. 10. 2016 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Jirkov
22. 10. 2016 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Komárov) Kralupy
23. 10. 2016 Starší žákyně-mistrovský turnaj Neurčeno
23. 10. 2016 St.žáci-mistrovský turnaj KP Neurčeno
29. 10. 2016 Kadetky-Český pohár Neurčeno
30. 10. 2016 Kadetky-Český pohár Neurčeno
 
5. 11. 2016 Ml.žákyně-Pohár krajů Kladno
5. 11. 2016 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Jihlava
5. 11. 2016 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Rakovník
6. 11. 2016 Čtyřky-kluci (Kpy,KD A,B,O.Voda A,B,C,Benátky A,B, Nymburk) Benátky
6. 11. 2016 St.žákyně-mistrovský turnaj Neurčeno
6. 11. 2016 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Kometa
12. 11. 2016 Starší žákyně-Český pohár Neurčeno
12. 11. 2016 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Kladno) Kralupy
13. 11. 2016 Starší žákyně-Český pohár Neurčeno
13. 11. 2016 Ml.žákyně-mistrovský tunaj Neurčeno
13. 11. 2016 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Mikulova) Kralupy
17. 11. 2016 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Teplice
19. 11. 2016 Kadetky-Český pohár Neurčeno
19. 11. 2016 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Roztoky B) Kralupy
20. 11. 2016 Kadetky-Český pohár Neurčeno
20. 11. 2016 St.žákyně-mistrovský turnaj Neurčeno
20. 11. 2016 St.žáci-mistrovský turnaj KP Neurčeno
26. 11. 2016 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Nymburk
26. 11. 2016 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Děčín
26. 11. 2016 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Příbram) Kralupy
27. 11. 2016 St.žákyně-mistrovský turnaj Neurčeno
 
3. 12. 2016 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Hradec Králové
3. 12. 2016 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Tuchlovice) Kralupy
4. 12. 2016 Čtyřky-kluci (Kpy,KD A,B,O.Voda A,B,C,Benátky A,B, Nymburk) O.Voda
4. 12. 2016 St.žákyně-mistrovský turnaj Neurčeno
10. 12. 2016 St.žákyně-Český pohár Neurčeno
10. 12. 2016 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Červený Kostelec) Kralupy
10. 12. 2016 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Komárov
11. 12. 2016 Mladší žákyně-mistrovský turnaj Neurčeno
11. 12. 2016 St.žákyně-Český pohár Neurčeno
11. 12. 2016 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Jikov) Kralupy
11. 12. 2016 St.žáci-mistrovský turnaj KP Neurčeno
17. 12. 2016 Kadetky-Český pohár Neurčeno
18. 12. 2016 Kadetky-Český pohár Neurčeno
 
5. 1. 2017 St.žáci-mistrovský turnaj KP Neurčeno
8. 1. 2017 St.žákyně-mistrovský turnaj Neurčeno
14. 1. 2017 Ml.žákyně-Pohár krajů Plzeň
14. 1. 2017 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Rakovník) Kralupy
14. 1. 2017 Kadetky-Český pohár Neurčeno
15. 1. 2017 Kadetky-Český pohár Neurčeno
15. 1. 2017 Mladší žákyně-mistrovský turnaj Neurčeno
21. 1. 2017 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Neurčeno
21. 1. 2017 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Neurčeno
21. 1. 2017 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Roztoky
22. 1. 2017 Kluci-čtyřky (Kpy,KD A,B, O.Voda A,B,C,Benátky A,B,Nymburk Kralupy
22. 1. 2017 St.žákyně-mistrovský turnaj Neurčeno
28. 1. 2017 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (soupeř neurčen) Kralupy
28. 1. 2017 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (soupeř neurčen) Kralupy
28. 1. 2017 St.žákyně-Český pohár Neurčeno
29. 1. 2017 St.žákyně-Český pohár Neurčeno
 
4. 2. 2017 Ml.žákyně-Pohár krajů) Plzeň
4. 2. 2017 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Neurčeno
4. 2. 2017 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Neurčeno
5. 2. 2017 St.žákyně-mistrovský turnaj Neurčeno
11. 2. 2017 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (soupeř neurčen) Kralupy
11. 2. 2017 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (soupeř neurčen) Kralupy
11. 2. 2017 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Neurčeno
12. 2. 2017 Ml.žákyně – mistrovský turnaj Neurčeno
18. 2. 2017 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Neurčeno
18. 2. 2017 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Neurčeno
18. 2. 2017 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (soupeř neurčen) Kralupy
19. 2. 2017 St.žákyně-mistrovský turnaj Neurčeno
25. 2. 2017 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Neurčeno
25. 2. 2017 St.žákyně-Český pohár) Neurčeno
26. 2. 2017 St.žákyně-Český pohár Neurčeno
26. 2. 2017 Ml.žákyně-mistrovský turnaj Neurčeno
26. 2. 2017 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (soupeř neurčen) Kralupy
26. 2. 2017 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (soupeř neurčen) Kralupy
 
4. 3. 2017 Ml.žákyně-Pohár krajů Benešov
5. 3. 2017 St.žáci-mistrovský turnaj KP Neurčeno
11. 3 . 2017 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (soupeř neurčen) Kralupy
12. 3. 2017 Ml.žákyně-mistrovský turnaj Neurčeno
18. 3. 2017 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Neurčeno
18. 3. 2017 St.žáci-mistrovský turnaj KP – finále Neurčeno
19. 3. 2017 St.žákyně-finálový turnaj KP Neurčeno
25. 3. 2017 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (soupeř neurčen) Kralupy
25 3. 2017 St.žákyně-Český pohár Neurčeno
26. 3. 2017 St.žákyně-Český pohár Neurčeno
26. 3. 2017 Kluci-čtyřky (Kpy,KD A,B, O.Voda A,B,C,Benátky A,B,Nymburk Kladno
31. 3. 2017 St.žáci-Finále přeboru ČR Neurčeno
 
1. 4. 2017 Ml.žákyně-Pohár krajů Hlincovka
1. 4. 2017 St.žáci-Finále přeboru ČR Neurčeno
2. 4. 2017 Ml.žákyně-Pohár krajů Hlincovka
2. 4. 2017 St.žáci-Finále přeboru ČR Neurčeno
7. 4. 2017 St.žákyně-první kolo Přeboru ČR Neurčeno
7. 4. 2017 Kadetky-Český pohár Neurčeno
8. 4. 2017 St.žákyně-první kolo Přeboru ČR Neurčeno
8. 4. 2017 Kadetky-Český pohár Neurčeno
9. 4. 2017 St.žákyně-první kolo Přeboru ČR Neurčeno
9. 4. 2017 Kadetky-Český pohár Neurčeno
19. 4. 2017 Ml.žákyně-mistrovský turnaj Neurčeno
22. 4. 2017 Ml.žákyně-Kvalifikace na přebor ČR Neurčeno
23. 4. 2017 Ml.žákyně-Kvalifikace na přebor ČR Neurčeno
29. 4. 2017 St.žákyně-Přebor ČR Neurčeno
30. 4. 2017 St.žákyně-Přebor ČR Neurčeno
30. 4. 2017 Ml.žákyně-mistrovský turnaj Neurčeno
 
6.5. 2017 Ml.žákyně-Přebor ČR Neurčeno
7. 5. 2017 Ml.žákyně-Přebor ČR Neurčeno
8. 5. 2017 Ml.žákyně-Přebor ČR Neurčeno
 
3. 6. 2017 Kadetky/juniorky-Memoriál S.Machanové Kralupy
4. 6. 2017 Ml./st.žákyně-Turnaj nadějí Kralupy

Pořadatelé a soupeři nadstaveb budou k dispozici až po odehrání základní části. Změny vyhrazeny. Aktuální informace též na webech středočeského volejbalového svazu (stc.cvf.cz) a českého volejbalového svazu (www.cvf.cz)