Kralupské volejbalistky (TJ Kralupy)

Novinky

Rozpis všech zápasů-aktualizace 12.10.2015

24. 7. 2015 | zpět

Jsou rozlosovány všechny soutěže. Termíny jsou jasné, přesuny možné. Soupeři a pořadatelé nadstaveb budou jasní po odehrání základních částí.

ROZPIS ZÁPASŮ – 2015/2016

podzim – zima(jaro-známé termíny)

Kdy Co Kde
 
4. 9. 2015 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,B,Kladno) Kralupy
6. 9. 2015 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,B,Mělník,Ne­ratovice Kralupy
13. 9. 2015 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,B,Brandýs,Če­lákovice,Nera­tovice) Neratovice
19. 9. 2015 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,B,Mělník,Ne­ratovice) Mělník
19. 9. 2015 St.žákyně – Český pohár Kralupy
20. 9. 2015 St.žákyně – Český pohár Kralupy
26. 9. 2015 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Karlovy Vary
26. 9. 2015 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Děčín) Kralupy
27. 9. 2015 St.žákyně-dodatečná kvalifikace o postup do 1. výkonnost.skupiny KP Kolín
28. 9. 2015 St.žákyně-Pohár krajů Kralupy
 
3. 10. 2015 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Pardubice) Kralupy
3. 10. 2015 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Teplice
4. 10. 2015 Ml.žákyně-mistrovský turnaj Neurčeno
10. 10. 2015 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Rakovník
11. 10. 2015 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,Hořovice,Ko­lín,Benešov) Hořovice
11. 10. 2015 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy B,Benátky,Nym­burk,Příbram) Benátky
17. 10. 2015 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Kladno
17. 10. 2015 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Chodov) Kralupy
17. 10. 2015 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Komárov) Kralupy
18. 10. 2015 Čtyřky-kluci (Nymburk,Benát­ky,O.Voda,Klad­no,Rakovník,Řev­nice) Benátky
24. 10. 2015 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Č.Kostelec
24. 10. 2015 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Střešovice) Kralupy
24. 10. 2015 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Příbram
25.10.. 2015 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,B,Hořovice,Nym­burk) Kralupy
31. 10. 2015 St.žákyně – Český pohár Neurčeno
 
1. 11. 2015 St.žákyně – Český pohár Neurčeno
7. 11. 2015 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Sokolov) Kralupy
7. 11. 2015 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Jirkov
7. 11. 2015 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Zdice) Kralupy
8. 11. 2015 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,B,Kolín,Příbram) Kralupy
14. 11. 2015 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Karlovy Vary) Kralupy
14. 11. 2015 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Děčín
14. 11. 2015 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Roztoky
15. 11. 2015 Čtyřky-kluci (Nymburk,Benát­ky,O.Voda,Klad­no,Rakovník,Řev­nice) Nymburk
15. 11. 2015 Ml.žákyně-mistrovský turnaj-Kpy B,Nerativice,Ko­márov,Mělník B Kralupy
21. 11. 2015 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Rakovník) Kralupy
22. 11. 2015 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,Kolín,Nymbur­k,Benátky) Kolín
22. 11. 2015 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy B,Příbram,Hořo­vice,Kladno) Příbram
28. 11. 2015 St.žákyně – Český pohár Neurčeno
28. 11. 2015 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Komárov
29. 11. 2015 St.žákyně – Český pohár Neurčeno
 
5. 12. 2015 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Pardubice
5. 12. 2015 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Teplice) Kralupy
5. 12. 2015 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Příbram) Kralupy
6. 12. 2015 Čtyřky-kluci (Nymburk,Benát­ky,O.Voda,Klad­no,Rakovník,Řev­nice) Kralupy
6. 12. 2015 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,Kolín A, Brandýs, Příbram) Kolín
12. 12. 2015 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Kladno) Kralupy
12. 12. 2015 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Chodov
12. 12. 2015 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Zdice
13. 12. 2015 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy B,Kolín,Nymbur­k,Benešov) Kolín
13. 12. 2015 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,Kladno,Benát­ky,Hořovice) Kladno
 
9. 1. 2016 St.žákyně – Český pohár Neurčeno
10. 1. 2016 St.žákyně – Český pohár Neurčeno
10. 1. 2016 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,Kladno,Příbram,Bran­dýs) Mělník
10. 1. 2016 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy B,Mělník A,Mělník B,Komárov) Kralupy
16. 1. 2016 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Červený Kostelec) Kralupy
16. 1. 2016 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Střešovice
16. 1. 2016 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Roztoky) Kralupy
17. 1. 2016 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy B,Benátky,Hořo­vice,Benešov) Kralupy
17. 1. 2016 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,Kladno,Nymbur­k,Příbram) Kladno
24. 1. 2016 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Sokolov
24. 1. 2016 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Jirkov) Kralupy
 
6. 2. 2016 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (soupeř neurčen) Kralupy
6. 2. 2016 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (soupeř neurčen) Kralupy
6. 2. 2016 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Neurčeno
13. 2. 2016 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Neurčeno
13. 2. 2016 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Neurčeno
13. 2. 2016 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (soupeř neurčen) Kralupy
20. 2. 2016 St.žákyně – Český pohár Neurčeno
20. 2. 2016 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Neurčeno
21. 2. 2016 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,Brandýs,Klad­no,Kolín A) Brandýs
21. 2. 2016 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy B,Mělník A,B,Neratovice) Mělník
21. 2. 2016 St.žákyně – Český pohár Neurčeno
27. 2. 2016 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (soupeř neurčen) Kralupy
27. 2. 2016 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (soupeř neurčen) Kralupy
28. 2. 2016 Čtyřky-kluci (Nymburk,Benát­ky,O.Voda,Klad­no,Rakovník,Řev­nice) Rakovník
28. 2. 2016 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy B,Benátky,Kolín,Klad­no) Benátky
 
5. 3. 2016 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Neurčeno
5. 3 . 2016 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Neurčeno
5. 3. 2016 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Neurčeno) Kralupy
6. 3. 2016 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,B,Benešov,Kladno) Kralupy
11. 3. 2016 St.žákyně – Český pohár Neurčeno
12. 3. 2016 St.žákyně – Český pohár Neurčeno
12 3. 2016 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Neurčeno
13. 3. 2016 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,Kladno,Kolín A,Příbram) Kladno
13. 3. 2016 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy B,Komárov,Mělník A,Neratovice) Komárov
13. 3. 2016 St.žákyně – Český pohár Neurčeno
19. 3. 2016 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Neurčeno) Kralupy
19. 3. 2016 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Neurčeno) Kralupy
19. 3. 2016 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Neurčeno) Kralupy
20. 3. 2016 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,Benešov,Pří­bram,Benátky) Benešov
27. 3. 2016 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Neurčeno
27. 3. 2016 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Neurčeno
 
2. 4. 2016 Čtyřky-kluci (Nymburk,Benát­ky,O.Voda,Klad­no,Rakovník,Řev­nice) Kladno
3. 4. 2016 St.žákyně-KP finále Neurčeno
8. 4. 2016 Ml.žákyně-první kolo Přeboru ČR Neurčeno
9. 4. 2016 Ml.žákyně-první kolo Přeboru ČR Neurčeno
10. 4. 2016 Ml.žákyně-první kolo Přeboru ČR Neurčeno
15. 4. 2016 St.žákyně-Kvalifikace na přebor ČR Neurčeno
16. 4. 2016 St.žákyně-Kvalifikace na přebor ČR Neurčeno
17. 4. 2016 Ml.žákyně-mistrovský turnaj Neurčeno
17. 4. 2016 St.žákyně-Kvalifikace na přebor ČR Neurčeno
24. 4. 2016 Ml.žákyně-mistrovský turnaj Neurčeno
29.4. 2016 Ml.žákyně-Přebor ČR Neurčeno
30.4. 2016 Ml.žákyně-Přebor ČR Neurčeno
 
1.5. 2016 Ml.žákyně-Přebor ČR Neurčeno
6. 5. 2016 St.žákyně-Přebor ČR Neurčeno
7. 5. 2016 St.žákyně-Přebor ČR Neurčeno
8. 5. 2016 St.žákyně-Přebor ČR Neurčeno
 
4. 6. 2016 Kadetky/juniorky-Memoriál S.Machanové Kralupy
5. 6. 2016 Ml./st.žákyně-Turnaj nadějí Kralupy

Pořadatelé a soupeři nadstaveb budou k dispozici až po odehrání základní části. Změny vyhrazeny. Aktuální informace též na webech středočeského volejbalového svazu (stc.cvf.cz) a českého volejbalového svazu (www.cvf.cz)