Kralupské volejbalistky (TJ Kralupy)

Novinky

Rozpis zápasů sezony 2012/2013

25. 7. 2012 | zpět

Termínový kalendář všech kategorií

ROZPIS ZÁPASŮ – 2012/2013

podzim – zima(jaro-známé termíny)
Kdy Co Kde
 
9. 9. 2012 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy,KD,Nerat­.,RK.,BN,Rozto­ky) Kladno
15. 9. 2012 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,B,Kolín,KD) Kralupy
16. 9. 2012 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy,PB,Hořov­.,BN,Nerat.,Ko­márov) Příbram
22. 9. 2012 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy B,MB,Komárov) Mladá Boleslav
23. 9. 2012 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy,Nerat.,BN,Če­lákovice,Nymbur­k) Neratovice
 
6. 10. 2012 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Rakovník) Kralupy
6. 10. 2012 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Rokycany
7. 10. 2012 St.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy,Benátky,MB,BN,Ne­rat.) Kralupy
7. 10. 2012 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Praha Mikulova) Kralupy
13. 10. 2012 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Zdice) Kralupy
13. 10. 2012 Muži-mistrovský dvojzápas KP I Tuchlovice
14. 10. 2012 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Jihlava) Kralupy
20. 10. 2012 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Benešov
20. 10. 2012 Muži-mistrovský dvojzápas KP I (Benešov) Kralupy
20. 10. 2012 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Benešov
20. 10. 2012 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Sokolov
 
3. 11. 2012 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Liberec) Kralupy
3. 11. 2012 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Komárov) Kralupy
3. 11. 2012 Muži-mistrovský dvojzápas KP I Dobřichovice
4. 11. 2012 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Jihlava-Bedřichov) Kralupy
10. 11. 2012 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Chodov
10. 11. 2012 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Řepy
10. 11. 2012 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Dobřichovice
10. 11. 2012 Muži-mistrovský dvojzápas KP I (Český Brod) Kralupy
11. 11. 2012 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy B,KD,Benátky,Nym­burk) Kralupy
11. 11. 2012 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,Kolín,Komárov,Bran­dýs) Kolín
17. 11. 2012 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Rokycany) Kralupy
17. 11. 2012 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Slaný) Kralupy
18. 11. 2012 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Mikulova
24. 11. 2012 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Příbram
24. 11. 2012 Muži-mistrovský dvojzápas KP I Roztoky
 
1. 12. 2012 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Hradec Králové
1. 12. 2012 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Jihlava
1. 12. 2012 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Benešov) Kralupy
2. 12. 2012 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,Brandýs,Benát­ky,Nymburk) Benátky
8. 12. 2012 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Sokolov) Kralupy
8. 12. 2012 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Benátky
9. 12. 2012 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Benešov) Kralupy
 
12. 1. 2013 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Liberec
12. 1. 2013 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Rakovník
13. 1. 2013 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,Ml.Boleslav,Ko­lín,Benátky) Ml.Boleslav
13. 1. 2013 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy B,Komárov,Bran­dýs,Kladno) Komárov
13. 1. 2013 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy Bedřichov
19. 1. 2013 Kadetky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Chodov) Kralupy
19. 1. 2013 Juniorky-mistrovský dvojzápas 1. ligy (Řepy) Jihlava
19. 1. 2013 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Zdice
26. 1. 2013 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Benešov) Kralupy
26. 1. 2013 Muži-mistrovský dvojzápas KP I (Tuchlovice) Kralupy
 
9. 2. 2013 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Komárov
9. 2. 2013 Muži-mistrovský dvojzápas KP I Benešov
10. 2. 2013 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,Ml.Boleslav,Ko­lín,Benátky) Nymburk
10. 2. 2013 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy B,Komárov,Benát­ky,Kolín) Brandýs
16. 2. 2013 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Dobřichovice) Kralupy
16. 2. 2013 Muži-mistrovský dvojzápas KP I (Dobřichovice) Kralupy
23. 2. 2013 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Slaný
 
2. 3. 2013 Muži-mistrovský dvojzápas KP I (Český Brod) Kralupy
9. 3. 2013 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Příbram) Kralupy
16. 3. 2013 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I Benešov
16. 3. 2013 Muži-mistrovský dvojzápas KP I (Roztoky) Kralupy
23. 3. 2013 Ženy-mistrovský dvojzápas KP I (Benátky) Kralupy
 
6. 4. 2013 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,B,Komárov,Nym­burk) Kralupy
 
5. 5. 2013 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy B,Kolín,Ml.Bo­leslav,Nymbur­k) Kolín
5. 5. 2013 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,Komárov,Benát­ky,Kladno) Komárov
12. 5. 2013 Ml.žákyně-mistrovský turnaj (Kpy A,B,Ml.Boleslav,Bran­dýs) Kralupy

Pořadatelé finálové skupiny Starších žákyň a nadstavbové části lig kadetek a juniorek nejsou prozatím určeni Změny vyhrazeny Aktuální informace na webech středočeského volejbalového svazu (stc.cvf.cz) a Volejbalového svazu (www.cvf.cz)